Kompletné vedenie podvojného účtovníctva pre platcov a neplatcov DPH

Pre platcov aj neplatcov DPH

 

Vedenie účtovnej osnovy

Účtovná osnova je zoznam účtov, ktoré firma vedie a závisí od predmetu podnikania. Poraďte sa s nami o jej  nastavení a radi vám pomôžeme s jej správou. 

Vedenie hlavnej knihy

Pomôžeme vám s vedením hlavnej knihy, denníka, či účtovného rozvrhu v podvojnom účtovníctve. V hlavnej knihe musia byť zaúčtované všetky účtovné prípady rovnako, ako je to v účtovnom denníku. 

Vedenie kníh pokladní

Pomôžeme vám pri správe pokladničnej knihy, knihy elektronickej registračnej pokladnice či knihy uzávierok elektronickej registračnej pokladnice. 

Vedenie knihy odoslaných faktúr

Pomôžeme vám so zriadením a správou všetkých vystavených faktúr. 

Vedenie knihy došlých faktúr

Pomôžeme so zriadením a správou evidencie všetkých prijatých faktúr vystavených na vašu firmu. 

Vedenie kníh sociálneho fondu

Vedenie knihy sociálneho fondu je povinné pre všetkých zamestnávateľov, ktorí majú aspoň jedného zamestnanca v pracovnom pomere alebo v obdobnom pracovnom vzťahu. Pomôžeme vám s jej vedením ako aj so sledovaním dodržaných lehôt, a rovnako aj s inými potrebnými úkonmi.

Evidencia majetku (krátkodobého aj dlhodobého)

Evidencia dlhodobého majetku sa týka každej firmy či každého podnikateľa, ktorí majú vo vlastníctve minimálne jeden druh majetku na dlhodobé užívanie – napríklad auto. Pomôžeme vám so správou evidencie krátkodobého, dlhodobého majetku – hmotného aj nehmotného, a tiež predísť častým chybám pri jej vedení. 

Evidencie vyplývajúce zo zákonných povinností

Poradíme vám aj pri iných evidenciách, ktoré vám zo zákona vyplývajú na základe predmetu vášho podnikania. Napríklad evidencia o zásobách a pohľadávkach, záväzkoch.  

Evidencie podľa požiadaviek zákazníka

Priebežne pomáhame klientom s jednotlivými očakávanými aj nepredvítateľnými záležitosťami, ktoré sa môžu objaviť a sú prirodzenou súčasťou každého podnikateľského prostredia.

Zverte sa do rúk skúseného tímu.

Vaše úspechy sú aj naše.

This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.