Kompletné vedenie jednoduchého účtovníctva pre platcov aj neplatcov DPH

Pre platcov aj neplatcov DPH

 

Vedenie peňažného denníka

Peňažný denník je jedna z najdôležitejších evidencií firmy. Zaznamenáva všetky príjmy a výdavky firmy, priebežné položky, vrátane tých, ktoré nemajú vplyv na výšku daňovej povinnosti. Pomôžeme vám s jeho vedením, podľa potrieb vašej firmy.

Vedenie knihy odoslaných faktúr

Či už ste platcom DPH alebo nie, je potrebné viesť si evidenciu odoslaných faktúr. V prípade, že nie ste platcom DPH, vyžaduje sa vedenie knihy pohľadávok a záväzkov. Radi vám pomôžeme so zavedením a vedením kníh podľa individuálnych potrieb.

Vedenie pokladničných kníh

Vďaka pokladničnej knihe máte prehľad o svojich príjmoch a výdavkoch. Slúži tiež na kontrolu či hľadanie prípadných chýb a hmotnej zodpovednosti. Pre firmy, ktoré účtujú v sústave jednoduchého účtovníctva, je vedenie pokladničnej knihy povinnosťou. Pripravíme vám a pomôžeme so správou pokladničných kníh.

Vedenie knihy sociálneho fondu

Vedenie knihy sociálneho fondu je povinné pre všetkých zamestnávateľov, ktorí majú aspoň jedného zamestnanca v pracovnom pomere alebo v obdobnom pracovnom vzťahu. Pomôžeme vám s jej vedením, ako aj so sledovaním dodržaných lehôt a inými potrebnými úkonmi.

Evidencia majetku (dlhodobého aj krátkodobého)

Evidencia dlhodobého majetku sa týka každej firmy či každého podnikateľa, ktorí majú vo vlastníctve minimálne jeden druh majetku na dlhodobé užívanie – napríklad auto. Pomôžeme vám so správou evidencie krátkodobého, dlhodobého majetku – hmotného aj nehmotného, a tiež predísť častým chybám pri jej vedení.

Ďalšie evidencie vyplývajúce zo zákonných povinností

Poradíme vám aj pri iných evidenciách, ktoré vám zo zákona vyplývajú na základe predmetu vášho podnikania. Napríklad evidencia o zásobách a pohľadávkach, záväzkoch.

Sledovanie oznamovacích povinností

Postaráme sa o to, aby ste včas a správne reagovali na povinnosti vyplývajúce zo súčasne platnej legislatívy.

Účtovné poradenstvo

Neustále sledujeme aktuálne trendy a dianie vo finančom svete. Preto vás vieme vždy informovať o najlepších riešeniach pre vašu firmu a poradiť vám so správnym fungovaním vášho účtovníctva.

Ostatné účtovné služby podľa potrieb zákazníka

Každý zákazník je jedinečný, a preto sa snažíme, aby aj náš prístup bol prispôsobený na mieru pre každého klienta. Individuálne prehodnocujeme a radíme ako najoptimálnejšie postupovať pri jednotlivých problémoch.

Zverte sa do rúk skúseného tímu.

Vaše úspechy sú aj naše.

This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.