Doplnkové služby k vedeniu jednoduchého účtovníctva

Zavedenie novej firmy

Dôležité je najskôr sa zoznámiť s vašimi predstavami a podnikateľskými zámermi . Následne spoločnými silami nájdeme najvhodnejšie riešenie a vysvetlíme si jednotlivé kroky potrebné k založeniu novej firmy.

Zavedenie firmy počas účtovného obdobia

V akomkoľvek cezročnom období sa na nás môžete obrátiť a radi vám poskytneme naše poradenské a účtovnícke služby, ktoré sa týkajú predmetu vášho podnikania.

Vypracovanie a podanie daňového priznania

Pomôžeme vám s vyplnením a podaním daňového priznania, ktoré pripravíme podľa špecifík každého klienta. 

Nárazové spracovanie účtovníctva

Okrem mesačného spracovania účtovníctva, vám poskytujeme aj nárazové spracovanie účtovníctva. Robí sa raz ročne, zvyčajne pred obdobím daňových priznaní, čo znamená koniec marca.

Vypracovanie smerníc podľa požiadaviek

Vnútorné predpisy sú veľmi dôležitou súčasťou úspešného podnikania. Po vzájomnej komunikácii a predstavení cieľov a hodnôt vášho podnikania vám vieme na mieru pripraviť interné smernice. 

Výstupy podľa požiadaviek

Celoročne vám podľa potrieb vieme pomôcť s jednotlivými očakávanými aj nepredvítateľnými problémami, ktoré sa môžu objaviť a sú prirodzenou súčasťou každého podnikateľského prostredia.   

Zverte sa do rúk skúseného tímu.

Vaše úspechy sú aj naše.

This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.